Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
31 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/09/2019 року№645смт Тиврів
Про статутний капітал комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Відповідно до статей 59 та 78 Господарського кодексу України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Методичних рекомендацій з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства, враховуючи клопотання комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та висновки постійних комісій районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:                      

  1. Затвердити статутний капітал комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» 3836457,01грн.
  1. Затвердити статут комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в новій редакції, згідно додатку.
  1. Пункт 5 рішення 21 сесії районної ради 7 скликання від 20 лютого 2018 року №420 «Про реорганізацію комунального закладу «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» викласти в новій редакції, а саме: «5. Затвердити статутний капітал комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» 3836457,01грн.».
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.); з питань гуманітарної та соціальної політики (Нижник О.Т.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський