Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
31 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/09/2019 року№644смт Тиврів
Про затвердження фінансового плану КНП «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020рік.

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75, 78 Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб'єкта господарювання державного сектору економіки», враховуючи клопотання КНП «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», висновок постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:                      

1.Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік (додається).

  1. Зміни до затвердженого фінансового плану КНП «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік можуть вноситись не більше двох разів протягом календарного року.
  2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2020 рік покласти на головного лікаря КНП «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Приймака В.М.

4. Контроль за виконанням цього  рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Фінансовий план підприємства на 2020 рік