Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
31 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/09/2019 року№638смт Тиврів
Про внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Тиврівського району на 2016- 2020 роки «Безпечна Тиврівщина – взаємна відповідальність влади та громад» (зі змінами).

Відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання Тиврівської районної державної адміністрації та висновок постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:                   

  1. Внести зміни до Комплексної оборонно-правоохоронної програми  Тиврівського району  на 2016-2020  роки «Безпечна Тиврівщина – взаємна      відповідальність  влади та громад», затвердженої рішенням 9 сесії районної ради 7 скликання від 29 вересня 2016 року № 182, а саме:

– доповнити розділ 1 «Зміцнення обороноздатності та удосконалення територіальної оборони» підрозділу 1.2.2. «Забезпечення завдань з мобілізації людських та транспортних ресурсів» пунктом 1.2.2.9. «Комплектування необхідним приладдям, майном та засобами зв’язку формувань територіальної оборони» /додається/.

  1. Рекомендувати міській, селищним та сільським радам розробити та затвердити аналогічні програми.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.)
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток.Доповнення до розділу 1 «Зміцнення обороноздатності та удосконалення територіальної оборони» підрозділу 1.2.2. «Забезпечення виконання завдань з мобілізації людських та транспортних ресурсів» Комплексної оборонно-правоохоронної програми Тиврівського району на 2016- 2020 роки «Безпечна Тиврівщина – взаємна відповідальність влади та громад»