Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
31 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/09/2019 року№635смт Тиврів
Про звіт директора Тиврівської районної дитячо-юнацької спортивної школи про виконання завдань із популяризації здорового способу життя для дітей та молоді району.

Заслухавши звіт директора Тиврівської районної дитячо – юнацької спортивної школи Павленка А.М.про виконання завдань із популяризації здорового способу життя для дітей та молоді району, сесія районної ради зазначає наступне.
Тиврівська районна дитячо-юнацька спортивна школа заснована рішенням 12 сесії районної ради народних депутатів 21 скликання від 10 лютого 1993 року. На сьогодні Тиврівська РДЮСШ здійснює свою діяльність відповідно до Статуту закладу, затвердженому рішенням 12 сесії районної ради 6 скликання від 22 грудня 2016 року.
Тиврівська РДЮСШ нараховує 360 вихованців, які займаються у 6 відділеннях з олімпійських видів спорту. Навчальний процес забезпечують 12 тренерів-викладачів. Найбільш масовими видами спорту, якими займаються вихованці закладу є футбол – 223 учні, баскетбол – 62, тхеквондо – 35. Тренувальні заняття проходять на базі загальноосвітніх навчальних закладів у смт.Тиврові, смт.Сутиски, с.Дзвониха, с.Велика Вулига, с.Строїнці, с.Красне та с.Тростянець. Дана мережа дозволяє забезпечити виконання пріоритетного завдання роботи Тиврівської РДЮШС – залучення дітей та юнацтва до здорового способу життя, відволікання від шкідливого впливу вулиці, популяризацію олімпійських видів спорту серед громад району.
За минулий рік вихованці закладу взяли участь у 70 змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів. З них отримано 28 перемог.
Школа постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування, освітніми та культурними закладами району. Разом з тим, маючи гарні показники роботи, низький рівень фінансування закладу не дозволяє в повній мірі виконати всі поставлені функції та завдання. Актуальною проблемою є відсутність кадрів тренерського складу. Як правило в закладі працюють учителі загальноосвітніх шкіл за сумісництвом.

З огляду на вищезазначене , керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійних комісій районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики та з питань економічного розвитку району та управління майном,районна рада

ВИРІШИЛА:                   

1.Звіт директора Тиврівської районної  дитячо – юнацької спортивної школи Павленка А.М. про виконання завдань із популяризації здорового способу життя для дітей та молоді районувзяти до відома.

2.Тиврівській районній  дитячо–юнацькій спортивній школі(Павленко А.М.)

– постійно здійснювати учбово-тренувальну  та виховну роботу серед дітей та підлітків, спрямовану на зміцнення їх здоров’я, виховання  морально-етичних якостей;

– здійснювати набір дітей до спортивної  школи та збереження контингенту згідно з планом спеціалізації та програмним вимогам  за віком із  залученням дітей пільгового контингенту до систематичних занять спортом;

– здійснювати  контроль за проведенням навчально-тренувальних занять, виконання програм з видів спорту, навчальних планів і розкладу занять; створювати умови для підвищення кваліфікації тренерсько-викладацького складу;

– працювати над покращенням матеріальної бази закладу.

  1. Тиврівській районній дитячо-юнацькій спортивній школі(Павленко А.М.) спільно з управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (Касянчук Л.Л.)

– підтримувати зв’язок з  загальноосвітніми навчальними закладами та іншими установами з питань навчально-виховного процесу;

         –  віднайти можливість створення та фінансування літнього  спортивного табору на базі Сутисківської спеціалізованої школи – інтернат І-ІІІ ступенів.

  1. Тиврівській районній дитячо – юнацькій спортивній школі(Павленко А.М.)для реалізації завдань по покращенню роботи закладу залучати позабюджетні спонсорські кошти та розробити положення про платні послуги з подальшим затвердженням його на сесії районної ради.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Нижник О.Т.) та з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський