Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/01/2016 року№62смт Тиврів
Про Єдиний день депутата та Депутатський тиждень.

Відповідно до статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою сприяння депутатам Тиврівської районної ради 7 скликання у виконанні депутатських повноважень та враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Для роботи депутатів районної ради в адміністративно-територіальних одиницях Тиврівського району, за якими вони закріплені, встановити Єдиний день депутата – четверта середа кожного місяця.
  2. Для звітів депутатів районної ради перед виборцями проводити Депутатський тиждень щороку в останній тиждень лютого.
  3. Виконавчому апарату районної ради сприяти депутатам районної ради у проведенні зустрічей з виборцями, надавати методичну допомогу в організації і проведенні Єдиного дня депутата та Депутатського тижня, забезпечувати довідковими та інформаційними матеріалами.

4.Рекомендувати сільським, селищним, міській радам:

  • Для координації роботи депутатів місцевих рад усіх рівнів, встановити четверту середу кожного місяця – Єдиним днем депутата місцевої ради, а останній тиждень січня – Депутатським тижнем.
  • Сприяти депутатам районної ради в проведені Єдиного дня депутата і Депутатського тижня.
  1. Рекомендувати депутатам Тиврівської районної ради 7 скликання:

– для участі в Єдиному дні депутата та Депутатському тижні проводити зустрічі з виборцями в адміністративно-територіальних одиницях Тиврівського району, за якими закріплені;

– інформувати виконавчий апарат районної ради про проведення цих
заходів  в тижневий термін.

  1. Рішення 4 сесії районної ради  6скликання від 14 квітня 2011оку № 91 «Про  Єдиний день депутата та Депутатський тиждень» вважати таким, що втратило чинність.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С. М.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський