Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
29 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/06/2019 року№618смт Тиврів
Про Порядок утворення та Положення про спостережну раду закладу охорони здоров’я, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району.

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43, частин четвертої та п’ятої статті 60, абзацу 2 пункту 10 розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 24 Закону України “Про основи законодавства України про охорону здоров’я”, постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1077 “Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я”, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:        

  1. Затвердити Порядок утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району згідно з додатком 1.
  1. Затвердити типове Положення про спостережну раду закладу охорони здоров’я, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району згідно з додатком 2.
  1. 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Нижник О. Т.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський