Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
29 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/06/2019 року№615смт Тиврів
Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на 2019 рік.

Відповідно до пункту 6 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7 та 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», листа управління агропромислового розвитку Тиврівської районної державної адміністрації та враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр, районна рада

ВИРІШИЛА: 

  1. Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради 7 скликання на 2019 рік, затвердженого рішенням 16 сесії Тиврівської районної ради 7 скликання від 18 грудня 2018 року № 570«Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на 2019 рік», доповнивши його регуляторним актом згідно з додатком.
  1. Виконавчому апарату Тиврівської районної ради оприлюднити цей план, шляхом розміщення на офіційному веб-сайті районної ради в розділі «Регуляторна діяльність» в п’ятиденний строк після його затвердження.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. З М І Н И Д О П Л А Н У діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на 2019 рік