Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
29 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/06/2019 року№610смт Тиврів
Про стан матеріально-технічного забезпечення закладів (установ), що перебувають у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району, засновниками яких є районна рада.

Відповідно до пункту 20 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА: 

  1. Інформацію «Про стан матеріально-технічного забезпечення закладів (установ), що перебувають у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району, засновниками яких є районна рада» взяти до відома (додається).
  1. Керівникам комунальних закладів (установ), що перебувають у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району:

         2.1. Забезпечити належне зберігання та ефективне використання усього майна, що знаходиться в оперативному управлінні закладу (установи).

         2.2.  Активізувати роботу по залученню грантових, партнерських, донорських коштів на розвиток закладу (установи).

         2.3. Подати пропозиції та відповідні матеріали до проекту Програми соціально-економічного розвитку району щодо комплексу робіт, які заклад (установа) планує впроваджувати у 2020 році.

  1. Рекомендувати головним розпорядникам коштів в межах затверджених кошторисів забезпечити повне та своєчасне фінансування заходів, спрямованих на зміцнення матеріально-технічної бази закладу (установи).
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку та управління майном (Сілко Ж.О.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Інформація про стан матеріально-технічного забезпечення закладів (установ), що перебувають у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району, засновниками яких є районна рада