Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/01/2016 року№61смт Тиврів
Про закріплення депутатів районної ради 7 скликання за адміністративно-територіальними одиницями Тиврівського району.

З метою забезпечення представництва територіальних громад району в Тиврівській районній раді, зміцнення зв’язку депутатів районної ради з виборцями у справі вирішення питань соціально – економічного та культурного розвитку місцевих громад, на виконання статті 2 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” частини 2 статті 43, статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Закріпити депутатів районної ради сьомого скликання за адміністративно-територіальними одиницями Тиврівського району згідно додатку.

 

  1. Депутатам районної ради сьомого скликання разом з головами місцевих рад визначити місце та час прийому виборців, вирішенні інших питань взаємодії.

 

  1. Виконавчому апарату районної ради дане рішення довести до відома місцевих рад, а також опублікувати у районній газеті «Маяк».

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С. М.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток.