Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
29 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/06/2019 року№608смт Тиврів
Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Тиврівського району за І квартал 2019 року.

   Заслухавши та обговоривши інформації начальників Тиврівського та Гніванського відділень поліції Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Тиврівського району за І квартал 2019 року», районна рада констатує, що службова діяльність підрозділів поліції була спрямована на профілактику злочинів та правопорушень, забезпечення громадського порядку, прав та свобод громадян.

         За І квартал поточного року до Тиврівського та Гніванського відділень поліції надійшло 1072 заяв та повідомлень, із них 139 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, 867 розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян».  В І кварталі 2019 року на території обслуговування скоєно одне навмисне убивство. Серед злочинів кримінального характеру переважають крадіжки особистого майна, зберігання наркотичних речовин.

          За період з 01.01.2019 року по 01.04.2019 року працівниками поліції зафіксовано 1210 адміністративних правопорушень. Найпоширенішими серед них є куріння в невстановлених місцях, розпивання спиртних напоїв у громадських місцях, виготовлення, придбання самогону, порушення правил дорожнього руху, управління транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, насильство в сім’ї.

         У період непростого виборчого процесу особовому складу поліції вдалося не допустити протистоянь, забезпечити належну охорону виборчих дільниць. Була налагоджена тісна співпраця з органами місцевого самоврядування та релігійними громадами по недопущенню міжконфесійних конфліктів.

         Серед чинників, що негативно впливають на роботу відділень поліції, слід відмітити чималу кількість вакантних посад та недостатнє забезпечення службовим транспортом.

         Відповідно до пункту 36  частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада 

ВИРІШИЛА: 

  1. Інформації начальника Тиврівського ВП полковника поліції Присяжнюка А.В., начальника Гніванського ВП підполковника поліції Василика В.В. «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Тиврівського району за І квартал 2019 року» взяти до відома.

 

  1.   Рекомендувати:

       2.1. Тиврівському ВП (Присяжнюк А.В.), Гніванському ВП (Василик В.В.):

      – посилити контроль за станом зберігання, реєстрації зброї;

      – забезпечити відповідно до повноважень реагування на незадовільний стан утримання доріг, дорожньої розмітки та знаків;

     – продовжити практику рейдів по виявленню фактів незаконного продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім.

 

      2.2. Сільським, селищним та міській раді:

     – спільно з відповідними органами та службами забезпечити належний контроль за дотриманням правил благоустрою населених пунктів;

     – дотримуватися вимог законодавства у зносинах з релігійними громадами та конфесіями;

     – активізувати роботу по профілактиці та попередженню насильства у сім’ї.

        

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С.М.)

 

       

Голова районної ради Я.Й. Красовський