Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
28 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/02/2019 року№607смт Тиврів
Про участь у 16 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення 17 сесії районної ради 6 скликання від 28.02.2013 р. № 304 «Про Стратегію розвитку територіальних громад району на період до 2020 року» та розпорядження голови обласної Ради від 01 лютого 2019 року №13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад», рішення Конкурсної ради від 1 лютого 2019 року оголошено шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, врахувавши пріоритетні напрямки Конкурсу, з метою створення належних комфортних умов для спортивно-фізкультурного навчання учнів у Тиврівському ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки в галузі науки, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Взяти участь у шістнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

 

  1. Директору комунального закладу Тиврівського ліцею – інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Подзігуну А.М. підготувати та подати до Конкурсної ради проект на тему «Майбутнє починається сьогодні» (оновлення спортивно – оздоровчої бази Тиврівського ліцею – інтернату поглибленої підготовки в галузі наук») загальною вартістю 349 500 грн.

 

  1. Забезпечити співфінансування з районного бюджету проекту вказаного у п.1 цього рішення в сумі 85 тис.грн.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.)
Голова районної ради Я.Й. Красовський