Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
28 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/02/2019 року№603смт Тиврів
Про передачу у безоплатне користування (позичку) нерухомого майна ТОВ «Маяк-Медіа+».

Розглянувши лист ТОВ «Маяк-Медіа+», відповідно до статті 143, 144 Конституції України, глави 60 Цивільного кодексу України, статті 43, 59, частини 10 розділу V статті 60 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій районної ради: з питань економічного розвитку району та управління майном; з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Передати ТОВ «Маяк-Медіа+» у безоплатне користування (позичку) нерухоме майно – приміщення, яке розташоване за адресою: вул. Тиверська, 59, смт. Тиврів, загальною площею 71,43 кв.м., строком на 15 років.

 

  1. Дозволити ТОВ «Маяк-Медіа+» використовувати нерухоме майно, яке зазначене в пункті 1 цього рішення, виключно з метою здійснення своєї статутної діяльності.

 

  1. Визначити, що відшкодування ТОВ «Маяк-Медіа+» вартості житлово-комунальних послуг, здійснюється згідно рахунків незалежно від умов договору позички.

 

  1. Доручити голові районної ради Красовському Я. Й. у десятиденний строк з дня набрання чинності цим рішенням укласти договір безоплатного користування (позички) з ТОВ «Маяк-Медіа+» та передати майно, визначене пунктом 1  цього рішення за актом приймання-передачі.

 

  1. В разі нецільового використання ТОВ «Маяк-Медіа+» нерухомого майна, визначеного в пункті 1 цього рішення, його псування, неналежного утримання, порушення строків або умов відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги — дію договору позички достроково припинити в односторонньому порядку шляхом надіслання на адресу користувача повідомлення про припинення дії договору.

 

  1. Рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 18 грудня 2018 року №573 «Про передачу в оренду приміщення газеті «Маяк» та редакції районного комунального підприємства – редакція Тиврівської районної газети «Маяк»», визнати таким, що втратило чинність.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.); з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський