Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
28 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/02/2019 року№601смт Тиврів
Про надання дозволу на списання майна Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частин 4 та 5 статті 60, абзацу 2, пункту 10 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 18 сесії районної ради 6 скликання від 04 квітня 2013 року № 328 «Про затвердження Положень щодо окремих питань комунальної власності», враховуючи клопотання Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на списання непридатних до подальшого використання, морально застарілих і зношених основних засобів, що знаходяться на балансі Тиврівського ліцею- інтернату поглибленої підготовки в галузі науки (додаток).

 

  1. Тиврівському ліцею – інтернату поглибленої підготовки в галузі науки (Подзігун А.М.) здійснити заходи  зі   списання   майна,  зазначеного в пункті 1 цього рішення,  відповідно   до  чинного законодавства України, з оформленням необхідних документів, та надати акти на ліквідацію основних засобів виконавчому апарату районної ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. ПЕРЕЛІК основних засобів, що підлягають списанню