Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
28 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/02/2019 року№600смт Тиврів
Про структуру та граничну чисельність Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тиврівського району.

Відповідно до частини 1 статті 43, статей 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», клопотання Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тиврівського району та висновку постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити з 01 березня 2019 року структуру та граничну чисельність працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тиврівського району, згідно додатку.

 

  1. Вважати таким, що втратило чинність рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 18 грудня 2018 року № 574 «Про затвердження структури та граничної чисельності Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тиврівського району в новій редакції».

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :