Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
28 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/02/2019 року№594смт Тиврів
Про внесення змін до районної Програми «Дитина з особливими освітніми потребами в загальноосвітньому просторі» на 2017 - 2020 роки в Тиврівському районі.

Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 07 червня 2018 року № 273 «Про утворення управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації», враховуючи клопотання управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до районної програми «Дитина з особливими освітніми потребами в загальноосвітньому просторі» на 2017-2020 роки в Тиврівському районі», затвердженої рішенням 11 сесії районної ради 7 скликання № 212 від 07 грудня 2016 роки, а саме: замінити в тексті Програми назву «Відділ освіти районної державної адміністрації» на назву «Управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації».

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Нижник О.Т.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :