Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
28 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/02/2019 року№593смт Тиврів
Про районну програму профілактики захворюваності дітей у навчальних закладах та формування здорового способу життя учнівської молоді на 2019-2023 роки.

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про освіту», враховуючи клопотання управління освіти, молоді та спорту Тиврівської райдержадміністрації, висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити районну програму профілактики захворюваності дітей у навчальних закладах та формування здорового способу життя учнівської молоді на 2019-2023 роки (додається).
  2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Мельник Н.Б.), управлінню освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (Касянчук Л.Л.) при формуванні показників відповідних бюджетів та визначенні обсягів залучених коштів з інших джерел передбачати видатки на фінансування Програми.

 

  1. Рекомендувати райдержадміністрації, міській, селищним, сільським радам вжити заходів щодо виконання районної програми профілактики захворюваності дітей у навчальних закладах та формування здорового способу життя учнівської молоді на 2019-2023роки.
  2. Рішення 21 сесії районної ради 5 скликання від 30 грудня 2009 року №417 “Про районну програму профілактики захворюваності дітей у навчальних закладах та формування здорового способу життя учнівської молоді на 2010-2013 роки” вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Нижник О.Т.).
 
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. РАЙОННА ПРОГРАМА профілактики захворюваності дітей у навчальних закладах та формування здорового способу життя учнівської молоді на 2019-2023 роки