Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/01/2016 року№59смт Тиврів
Про прийняття делегованих повноважень щодо управління Об'єднаним трудовим архівом Тиврівського району.

Відповідно до частини 2 статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 29 Закону України «Про національний архівний фонд та архівні установи», наказу Міністерства юстиції України від 02 червня 2014 року №864/5 «Про затвердження Типового положення про архівну установу сільської, селищної, міської ради для централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти делеговані повноваження, передані сільськими, селищними, міською радами, в частині централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин
    юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду, створених
    на території сільських, селищних, міської рад Тиврівського району, та кошти, передані до районного бюджету з сільських, селищних, міського бюджетів на виконання цих повноважень.
  2. Доручити голові районної ради укласти з сільськими, селищними, міською радами договори про надання субвенцій із сільських, селищних, міського бюджетів.
  3. Перейменувати Тиврівський районний Трудовий архів в Об’єднаний трудовий архів Тиврівського району.

 

  1. Затвердити Положення про Об’єднаний трудовий архів Тиврівського району, згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Бойко В. В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. П О Л О Ж Е Н Н Я про Об’єднаний трудовий архів Тиврівського району