Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
28 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/02/2019 року№584смт Тиврів
Про звіт постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном.

Відповідно до пункту 8 частини 1 статті 43, пункту 14 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5.2 розділу 5 «Обов’язки постійної комісії» Положення про постійні комісії районної ради 7 скликання, затвердженого рішенням 2 сесії районної ради 7 скликання від 17 грудня 2015 року, заслухавши та обговоривши звіт постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звіт постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном взяти до відома (додається).

 

  1. Постійній комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.):

2.1.Активізувати свою діяльність щодо ефективного управління об’єктами  спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району, використання майна та за рахунок цього збільшення надходжень до районного бюджету. 

2.2. Посилити контроль за виконанням цільових районних програм, які знаходяться у сфері діяльності постійної комісії з питань економічного розвитку району та управління майном.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника керівника апарату – керуючого справами виконавчого апарату районної ради Колісніченко Л.А.
Голова районної ради Я.Й. Красовський