Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
27 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/12/2018 року№578смт Тиврів
Про впорядкування штатної чисельної працівників бюджетних закладів у галузі освіти.

Відповідно до частини 1 статті 43, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства освіти і науки України від 06 грудня 2010 року N 1205 «Про затвердження Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 грудня 2010 року за N 1308/18603, з метою приведення штатної чисельності бюджетних установ у галузі освіти, враховуючи клопотання відділу освіти Тиврівської районної державної адміністрації та висновок постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Рекомендувати відділу освіти Тиврівської районної державної адміністрації привести у відповідність штатну чисельність обслуговуючого персоналу на 2019 рік до Типових штатних нормативів в межах фонду оплати праці, затвердженого для закладу:
  • ЗОШ I-III ст. смт. Тиврів – кухар – 1,5 штатних одиниці;

– ЗОШ I-III ст. смт. Сутиски – кухар – 1,5 штатних одиниці;

– ЗОШ I-III ст. с. Ворошилівська – кухар – 0,5 штатних одиниці;

– ЗОШ I-III ст. с. Селище – кухар – 0,5 штатних одиниці;

– ЗОШ I-III ст. с. Строїнці – кухар – 0,5 штатних одиниці;

– ЗОШ I-III ст. с. Тростянець – кухар – 0,5 штатних одиниці;

– ЗОШ I-II ст. с. Рогізна – кухар – 0,5 штатних одиниці;

– Краснянська СЗОШ – кухар – 0,5 штатних одиниці.

 

  1. Рекомендувати відділу освіти Тиврівської районної державної адміністрації привести у відповідність штатну чисельність на 2019 рік до Типових штатних нормативів в межах фонду оплати праці, затвердженого для закладу:

– Психологомедикопедагогічної консультації відділу освіти Тиврівської районної державної адміністрації – завідувач – 1 штатна одиниця;

– Районного методичного кабінету – учитель-логопед – 1 штатна одиниця.

 

  1. Надати право керівникам закладів освіти, у разі виробничої необхідності змінювати штати окремих структурних підрозділів або вводити посади (крім керівних, посадових осіб), не передбачені штатними нормативами для закладу, в межах фонду оплати праці, в межах однієї категорії (технічного, господарсько-обслуговуючого тощо) персоналу, в межах затвердженого органами місцевого самоврядування фонду заробітної плати, дотримуючись найменування посад, передбачених Типовими штатними нормативами.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський