Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
27 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/12/2018 року№577смт Тиврів
Про надання Присяжному П. О. дозволу на сумісництво.

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 03 квітня 1993 року № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій», наказу Міністерства праці України, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України від 28 червня 1993 року №43, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 червня 1993 року за N 76 «Про затвердження Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій», враховуючи клопотання головного лікаря Тиврівської центральної районної лікарні та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати Присяжному Петру Олександровичу, головному лікарю Тиврівської центральної районної лікарні дозвіл на сумісництво у вільний від основної роботи час з 01 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року з оплатою за фактично відпрацьований час в межах 0,25 посади лікаря – травматолога поліклінічного відділення Тиврівської ЦРЛ.

 

  1. 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський