Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
27 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/12/2018 року№574смт Тиврів
Про затвердження структури та граничної чисельності Тиврівського району Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тиврівського району в новій редакції.

Відповідно до частини 1 статті 43, статей 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», клопотання Тиврівського району Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тиврівського району та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити з 01 січня 2019 року структуру та граничну чисельність працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тиврівського району в новій редакції, згідно додатку.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Структура та гранична чисельність працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тиврівського району