Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
27 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/12/2018 року№573смт Тиврів
Про передачу в оренду приміщення газеті «Маяк» та редакції районного комунального підприємства – редакція Тиврівської районної газети «Маяк».

Відповідно до частини 1 статті 43, статей 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1 статті 9 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», статей 88, 104-108 Цивільного кодексу України, статей 56, 57, 78-1 Господарського кодексу, рішення 6 сесії районної ради 7 скликання від 23 червня 2016 року №107 «Про реформування друкованого засобу масової інформації – газети «Маяк» та редакції районного комунального підприємства – редакція Тиврівської районної газети «Маяк», засновником яких є Тиврівська районна рада» та редакції районного комунального підприємства - редакція Тиврівської районної газети «Маяк», враховуючи клопотання газети «Маяк» та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Передати в оренду строком на 15 років приміщення, яке розташоване за адресою: вул. Тиверська, 59, смт. Тиврів, загальною площею 71,43 кв.м. з часу державної реєстрації суб’єкта господарювання – правонаступника газети «Маяк» та редакції районного комунального підприємства – редакція Тиврівської районної газети «Маяк», за умови забезпечення функціонування друкованого засобу масової інформації, збереження його назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості.

 

  1. Доручити голові Тиврівської районної ради Красовському Я. Й. укласти договір оренди приміщення зазначеного у п.1 цього рішення з суб’єктом господарювання – правонаступником газети «Маяк» та редакції районного комунального підприємства – редакція Тиврівської районної газети «Маяк», строком на 15 років з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський