Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
27 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/12/2018 року№571смт Тиврів
Про укладання контрактів з керівниками установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району.

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», враховуючи заяви керівників установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Привести трудові відносини у відповідність до вимог чинного законодавства України шляхом укладення контракту терміном на п’ять років:

– з головним лікарем Тиврівської центральної районної лікарні Присяжним Петром Олександровичем з 25 грудня 2018 року;

– з директором Тиврівського районного Будинку культури Вишневським Петром Тимофійовичем з 01 січня 2019 року;

– з директором Тиврівського районного краєзнавчого музею Олімчук Антоніною Іванівною з 01 січня 2019 року;

– з директором Тиврівською центральною районною бібліотекою Коренюк Нілою Петрівною з 01 січня 2019 року.

  1. Доручити голові Тиврівської районної ради Красовському Я.Й. укласти контракт з керівникаами, які зазначені в п. 1 цього рішення.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський