Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
27 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/12/2018 року№568смт Тиврів
Про реалізацію проекту «Реконструкція футбольного майданчика із влаштуванням штучного покриття ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки по вул. Тиверська, 14, смт. ТиврівТиврівського району Вінницької області»

Відповідно до статті 43, пунктів 4, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» у 2018 році,наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 28.11.2018 року № 322 «Про внесення змін до Переліку об'єктів, що фінансуються у 2018 році за рахунок бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», затвердженого наказом Мінрегіону від 27.09.2018 року № 256, рішення 17 сесії районної ради 6 скликання від 28.02.2013 р. № 304 «Про Стратегію розвитку територіальних громад району на період до 2020 року»,враховуючи клопотання Тиврівської райдержадміністрації та висновки постійних комісій районної ради з питань планування, фінансів та бюджету;з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

        1.Взяти участь у державній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

        2.Відділу освіти районної державної адміністрації подати проект «Реконструкція футбольного майданчика із влаштуванням штучного покриття ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки по вул. Тиверська, 14, смт.ТиврівТиврівського району Вінницької області» для участі в бюджетній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

  1. Районній державній адміністрації забезпечити співфінансування з районного бюджету проекту вказаного у п.2 цього рішення в сумі 378,782тис.грн.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.);з питань гуманітарної та соціальної політики (Нижник О.Т.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський