Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
27 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/12/2018 року№558смт Тиврів
Про Районну комплексну програму підтримки сім’ї, запобіганнядомашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінокта чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сімейного кодексу України, законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», «Про попередження насильства в сім’ї», «Про протидію торгівлі людьми», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей», Указу Президента України від 25 серпня 2015 року № 501/2015 «Про затвердження національної стратегії у сфері прав людини , постанов Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року №111 «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період 2020 року, від 2 березня 2010 року № 209«Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї», враховуючи клопотання управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації та висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити районну комплексну програму підтримки сім’ї,запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостейжінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року(далі – Програма), що додається.

 

  1. Рекомендувати:

2.1. Сільським, селищним, міській радам розробити та затвердити в місячний термін відповідні місцеві програми із врахуванням особливостей територіальних громад району та забезпечити їх виконання.

2.2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, іншим службам, причетним до виконання Програми, організувати безумовну реалізацію заходів, передбачених нею.

2.3. Сільським, селищним, міській радам, структурним підрозділам районної державної адміністрації, іншим службам інформувати про хід виконання Програми управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації щорічно до 20 січня для узагальнення та подальшого інформування районної ради до 31 січня.

  1. Фінансування Програми здійснювати з районного та місцевих бюджетів, інших джерел, не заборонених законодавством. Щорокупри формуванні районного і місцевих бюджетів передбачати видатки на фінансуваннязаходів Програми.
  2. Рішення 18 сесії районноїради 7 скликання від 23 листопада 2017 року№ 365«Про продовження на 2018 рік терміну дії районної цільової соціальної комплексної Програми підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлілюдьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків наперіод до 2016 року, затвердженої рішенням 8 сесії районної ради 6 скликаннявід 09грудня 2011 року № 151, термін дії якої був продовжений на 2017 рік» зняти з контролю у зв’язку ізвиконанням та закінченням терміну дії.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Нижник О.Т.).

 

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Районна комплексна програма підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року