Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
27 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/12/2018 року№557смт Тиврів
Про затвердження Програми забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору Тиврівського району на 2019-2021 роки.

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про друковані засоби масової інформації в Україні», враховуючи клопотання голови Тиврівської районної державної адміністрації №01/01.20/2636 від 11.12.2018 р., висновки постійних комісій районної ради з питань планування, фінансів та бюджету; з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

  ВИРІШИЛА:    

                                                                                                                               

  1. Затвердити   Програму забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору Тиврівського району на 2019 – 2023 роки (додається).
  1. Визнати таким, що втратило чинність, та зняти з контролю рішення 2 сесії районної ради 7 скликання  від 17.12.2015 року №27 «Про Програму забезпечення поінформованості населення та сприяння  розвитку інформаційного простору Тиврівського району на 2016-2020 роки».
  1. Контроль за  виконанням   рішення  покласти  на  постійні  комісії  з  питань  планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.) та з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою(Степанишин С.М.). 
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Програма забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору Тиврівського району на 2019-2021 роки