Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
27 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 18/12/2018 року№555смт Тиврів
Про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медико – санітарної допомоги у Тивріському районі на період 2019-2021 роки.

З метою підвищення ефективності використання бюджетних коштів для медичного обслуговування населення, відповідно до статті 78 Господарського кодексу України, статті 18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоровя», статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання КНП «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та висновки постійних комісій районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики; з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Тивріському районі на період 2019-2021 роки (додається).
  1. Фінансування Програми здійснювати з коштів місцевих бюджетів району, Національної служби здоров’я України, інших джерел, не заборонених законодавством.
  1. Вважати таким, що втратило чинність рішення 24 сесії районної ради 7 скликання від 22 серпня 2018 року № 492 «Про Програму фінансової підтримки

підприємств, установ, закладів, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району на 2018 – 2020 роки» (зі змінами).

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Нижник О.Т.); з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. ПРОГРАМА підтримки розвитку первинної медико – санітарної допомоги у Тивріському районі на період 2019-2021 роки
Додаток до Програми підтримки розвитку первинної медичної допомоги у Тивріському районі на період 2019-2021 роки