Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
26 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 04/12/2018 року№550смт Тиврів
Про умови оплати праці директора Тиврівської районної дитячо-юнацької спортивної школи Павленка А. М.

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», рішення 21 сесії районної ради 7 скликання від 20 лютого 2018 року № 422 «Про об’єкти спільної власністі територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району», враховуючи заяву директора Тиврівської РДЮСШ та висновки постійних комісій районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном; з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Встановити на 2019 рік директору Тиврівської районної дитячо-юнацької спортивної школи – Павленку Анатолію Михайловичу надбавку у розмірі 50 відсотків до посадового окладу за складність та напруженість в роботі.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.) та з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський