Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
26 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 04/12/2018 року№545смт Тиврів
Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації.

Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43, пунктів 4, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» у 2018 році, враховуючи клопотання відділу освіти Тиврівської райдержадміністрації та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки по вул. Тиверська, 14 в смт. Тиврові Тиврівського району, Вінницької області на коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція спорт майданчика ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки по вул. Тиверська, 14 в смт. Тиврові Тиврівського району, Вінницької області» на об’єкт «Реконструкція футбольного майданчика із влаштуванням штучного покриття ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки по вул. Тиверська, 14 в смт. Тиврові Тиврівського району, Вінницької області».

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський