Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
26 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 04/12/2018 року№544смт Тиврів
Про надання дозволу на списання майна Тиврівської центральної районної лікарні.

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частин 4 та 5 статті 60, абзацу 2, пункту 10 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 18 сесії районної ради 6 скликання від 04 квітня 2013 року № 328 «Про затвердження Положень щодо окремих питань комунальної власності», враховуючи клопотання Тиврівської центральної районної лікарні та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на списання непридатних до експлуатації основних засобів, що знаходяться в оперативному управлінні Тиврівської центральної районної лікарні, згідно додатку.

 

  1. Тиврівській центральній районній лікарні (Присяжний П.О.) здійснити заходи  зі   списання   майна,   відповідно   до  чинного законодавства України, з оформленням необхідних документів, та надати акти на ліквідацію основних засобів виконавчому апарату районної ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).

 

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський