Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
26 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 04/12/2018 року№537смт Тиврів
Про затвердження Положень про Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради, про Подяку голови райдержадміністрації та голови районної ради.

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання голови Тиврівської районної державної адміністрації від 05.11.2018 року № 01/01-20/2368 щодо затвердження Положення про Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради, про Подяку голови райдержадміністрації та районної ради, враховуючи висновок постійної комісії з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради (додаток 1).
  2. Затвердити Положення про Подяку голови районної державної адміністрації та голови районної ради (додаток 2).
  3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Мельник Н.Б.) щорічно передбачати в районному бюджеті видатки, передбачені у пунктах 1, 2 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С. М.).

 

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1. ПОЛОЖЕННЯ про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради
Додаток 2. ПОЛОЖЕННЯ про Подяку голови районної державної адміністрації та голови районної ради