Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
25 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/10/2018 року№524смт Тиврів
Про реорганізацію Тиврівської центральної районної лікарні.

З метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, відповідно до статей 59 та 78 Господарського кодексу України, статей 104, 105, 108 Цивільного кодексу України, статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Тиврівської центральної районної лікарні та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Припинити діяльність Тиврівської центральної районної лікарні (юридична адреса: вул. Шевченка, 2а, смт Тиврів, Тиврівський р-н, Вінницька обл.,) через реорганізацію шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство на праві оперативного управління: комунальне некомерційне підприємство «Тиврівська центральна районна лікарня» та віднести його до сфери управління Тиврівської районної ради.

 

 1. Створити комісію з реорганізації Тиврівської центральної районної лікарні та затвердити її склад, згідно з додатком.

 

 1. Комісії з реорганізації Тиврівської центральної районної лікарні провести організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством України, а саме:
  • Встановити строк заявлення кредиторами своїх вимог до Тиврівської центральної районної лікарні – протягом 2 місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо його реорганізації.

 

 • Провести інвентаризацію майна Тиврівської центральної районної лікарні.
 • За результатами проведеної роботи подати голові Тиврівської районної ради (Красовський Я. Й.) передавальний акт для затвердження.
 • Розробити проект статуту комунального некомерційного підприємства «Тиврівська центральна районна лікарня» та подати його на розгляд та затвердження районної ради.
 • Повідомити трудовий колектив про припинення діяльності Тиврівської центральної районної лікарні через реорганізацію шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Тиврівська центральна районна лікарня». Забезпечити дотримання встановлених трудових прав та соціальних гарантій працівників в ході проведення зазначеної процедури.
 • Здійснити інші заходи, передбачені чинним законодавством України, пов’язані з припиненням діяльності та реєстрацією юридичної особи.

 

 1. Голові комісії з реорганізації Тиврівської центральної районної лікарні Присяжному П. О. протягом 3-х робочих днів подати дане рішення для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 

 1. Затвердити статутний капітал комунального некомерційного підприємства «Тиврівська центральна районна лікарня» 0грн. 00коп.

 

 1. Уповноважити керівника комунального некомерційного підприємства «Тиврівська центральна районна лікарня» Присяжного П. О. подати всі необхідні документи для здійснення державної реєстрації створення юридичної особи: комунального некомерційного підприємства «Тиврівська центральна районна лікарня» за юридичною адресою:23300, вул. Шевченка, 2а, смт Тиврів, Тиврівський р-н, Вінницька обл..

 

 1. Визнати, що комунальне некомерційне підприємство «Тиврівська центральна районна лікарня» є правонаступником майна, прав та обов’язків Тиврівської центральної районної лікарні.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. С К Л А Д комісії з реорганізації Тиврівської центральної районної лікарні