Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/01/2016 року№52смт Тиврів
Про затвердження цільової програми покращення соціального обслуговування населення району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги на 2016 рік.

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» (із змінами та доповненнями), враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити цільову програму покращення соціального обслуговування населення району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги на 2016 рік (далі – Програма) (додається).

        

  1. Фінансування Програми здійснювати за рахунок коштів районного бюджету та інших джерел не заборонених чинним законодавством.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.), та з питань гуманітарної та соціальної політики (Швець Б.С.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Районна цільова програма покращення соціального обслуговування населення району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуг на 2016рік