Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
25 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/10/2018 року№516смт Тиврів
Про внесення доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Тиврівського району на 2016-2020 роки «Безпечна Тиврівщина-взаємна відповідальність влади та громад» (зі змінами)

Відповідно пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Тиврівської районної державної адміністрації, висновок постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно- територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести доповнення до  розділу 2 «Створення безпекового середовища та забезпечення правопорядку» Комплексної оборонно-правоохоронної програми  Тиврівського району на 2016-2020 роки «Безпечна Тиврівщина-взаємна відповідальність влади та громад» (зі змінами),  затвердженої рішенням 9 сесії районної ради 7 скликання №182 від 28 вересня 2016 року, а саме:
  • Доповнити пункт 1. «Забезпечення національної безпеки, законності та правопорядку» підпунктом 2.1.9 (згідно додатку).

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно- територіального устрою (Степанишин С.М.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Доповнення до пункту 2.1. «Забезпечення національної безпеки, законності та правопорядку» Комплексної оборонно-правоохоронної програми Тиврівського району на 2016-2020 роки «Безпечна Тиврівщина – взаємна відповідальність влади та громад»