Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
25 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/10/2018 року№515смт Тиврів
Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Тиврівського району за 9 місяців 2018 року.

Заслухавши та обговоривши інформації начальників Тиврівського та Гніванського відділень поліції Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Тиврівського району за 9 місяців 2018 року» районна рада констатує, що підрозділами Національної поліції на території обслуговування забезпечено належне реагування на звернення та заяви громадян, налагоджено тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування та громадськістю. Особлива увага приділялася профілактиці злочинів, їх розкриттю, охороні громадського правопорядку під час проведення масових заходів.

Разом з цим, зросла кількість тяжких злочинів. У поточному році скоєно 2 навмисних убивства в с.Бушинка та с.Жахнівка, 2 громадян померли від нанесення їм важких умисних тілесних ушкоджень. На території району виявлено 12 фактів незаконного зберігання наркотичних речовин.

Станом на 01.10.2018 року працівниками Тиврівського ВП складено 1027 протоколів про адміністративні правопорушення, Гніванського ВП – 1300. Найпоширенішими правопорушеннями серед жителів району є розпиття спиртних напоїв у громадських місцях, порушення правил дорожнього руху, насильство у сім’ї.

Відповідно до пункту 36 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно- територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

 Інформації начальника Тиврівського ВП полковника поліції Присяжнюка А.В., начальника Гніванського ВП підполковника поліції Василика В.В. «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Тиврівського району за 9 місяців 2018 року» взяти до відома.

 

  1. Рекомендувати:

2.1. Сільським, селищним та міській радам:

– заслухати на своїх засіданнях питання про стан правопорядку та профілактичної роботи;

– сприяти діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку;

– посилити контроль за дотриманням режиму роботи розважальними та торговельними закладами;

– передбачити в програмах соціально-економічного розвитку заходи з облаштування тротуарів, зупинок громадського транспорту, встановлення дорожніх знаків.

 

2.2 Відділу освіти районної державної адміністрації (Нижник О.Т.), службі у справах дітей районної державної адміністрації (Берегуляк А.Л.), районному центру СССДМ (Кравець О.І.) посилити профілактичну роботу щодо попередження насильства у сім’ях з дітьми.

 

2.3. Тиврівському ВП (Присяжнюк А.В.), Гніванському ВП (Василик В.В.) Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області:

– активізувати роботу по попередженню та профілактиці злочинів, пов’язаних з крадіжками, хуліганством, незаконним обігом зброї та наркотиків;

– посилити контроль та належне реагування на порушення швидкісного режиму в населених пунктах, правил перевезення небезпечних та великогабаритних вантажів;

– забезпечити належний громадський порядок, дотримання норм суспільної моралі при появі в районі організованих груп людей.

 

3.Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно- територіального устрою (Степанишин С.М.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський