Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
24 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2018 року№511смт Тиврів
Про додаткове вивчення питання «Про затвердження технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебувають в оренді ТОВ «Агро Інвест Україна».

Розглянувши технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

            Провести додаткове вивчення питання «Про затвердження технічної документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебувають в оренді ТОВ «Агро Інвест Україна».

 

  1. За результатами розгляду включити питання зазначене в пункті 1 цього рішення, до порядку денного наступної сесії районної ради 7 скликання.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський