Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
24 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2018 року№507смт Тиврів
Про надання згоди на продовження терміну дії договору оренди.

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», пункту 19 частини 1 статті 43, пунктів 4, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 9 сесії районної ради 6 скликання від 05 січня 2012 року 170 «Про порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району», рішення 14 сесії районної ради 6 скликання від 16 серпня 2012 року № 244 «Про затвердження методики розрахунку плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад району та пропорції її розподілу» (зі змінами), враховуючи клопотання Тиврівської центральної районної лікарні та висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду Тиврівській центральній районній лікарні на продовження терміну дії договору оренди приміщення:

– площею 440,92 кв.м. другого поверху поліклінічного відділення, за адресою: смт Тиврів, вул.Шевченка,2а, для здійснення статутної діяльності комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», строком на два роки і одинадцять місяців;

– площею 19,91 кв.м. приміщення гаражу, за адресою: смт Тиврів, вул.Шевченка,2а, для здійснення статутної діяльності комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», строком на два роки і одинадцять місяців.

 

  1. Тиврівській центральній районній лікарні (Присяжний П.О.) здачу в оренду майна зазначеного в пункті 1 цього рішення провести відповідно до чинного законодавства України, та надати примірник договору оренди виконавчому апарату районної ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійних комісій районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Нижник О.Т.); з питаньекономічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський