Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
24 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2018 року№506смт Тиврів
Про надання дозволу Сутисківській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернат Тиврівської районної ради Вінницької областіна списання нерухомого майна.

Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43, пунктів 4, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок списання об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району, затверджене рішенням 18 сесії 6 скликання від 14 квітня 2013 року №328, враховуючи клопотання Сутисківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат Тиврівської районної ради Вінницької області та висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальноїполітики, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл Сутисківській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернатуТиврівської районної ради Вінницької областіна списання та знесення нерухомого майна – приміщення спального корпусу, яке знаходиться в межах шкільної території, загальною площею 719 кв.м, інвентарний номер 10310016, рік побудови 1950, первинною балансовою вартістю 4218 грн., нарахованим зносом 90000 грн., як таке, що знаходиться в аварійному стані і не придатне для використання за призначенням, ремонт недоцільний.

 

  1. Доручити директору Сутисківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернатуТиврівської районної ради Вінницької області(Жовмір А. О.) здійснити заходи щодо списання та знесення нерухомого майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, згідно з вимогами чинного законодавства України після проведення слідчих та інших дій. Подати до районної ради звіт про здійснені заходи.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальноїполітики (Нижник О. Т.); з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський