Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
24 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2018 року№505смт Тиврів
Про надання дозволу на списання майна.

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, ч.ч.4,5 ст.60, абз.2, п.10 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 7 сесії районної ради 4 скликання від 24.04.2003 року «Про удосконалення управління комунальною власністю», враховуючи клопотання Тиврівської центральної районної лікарні та висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на списання непридатних до експлуатації основних засобів, що знаходяться в оперативному управлінні Тиврівської центральної районної лікарні, згідно додатку.

 

2.Тиврівській центральній районній лікарні  (Присяжний П.О.) здійснити   заходи  зі   списання   майна,   відповідно   до  чинного законодавства України, з оформленням необхідних документів, та надати акти на ліквідацію основних засобів виконавчому апарату районної ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійних комісій районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Нижник О.Т.); з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський