Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
24 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2018 року№500смт Тиврів
Про погодження розміру батьківської плати за навчання дітей в Тиврівській дитячій музичній школі на 2018-2019 навчальний рік.

Відповідно до статті 26 Закону України «Про позашкільну освіту» статті 14 Закону України «Про освіту», пункту 20 частини 1 статті 43, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 06 липня 1992 року № 374 «Про плату за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 1997 року № 260 “Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей”, враховуючи клопотання сектору культури Тиврівської районної державної адміністрації щодо погодження розміру батьківської плати в Тиврівській дитячій музичній школі та висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Погодити з 1 вересня 2018 року місячну батьківську плату за навчання дітей в Тиврівській дитячій музичній школі на 2018-2019 навчальний рік:

 

Відділи

Сума місячної батьківської плати

1

Вокальний відділ

175 грн.

2

Фортепіано

175 грн.

3

Гітара

175 грн.

4

Скрипка

100 грн.

5

Баян

100 грн.

6

Духові інструменти

100 грн.

7

Хореографія

150 грн.

 

  1. Звільнити від плати за навчання:

          дітей-інвалідів;

          дітей-сиріт;

          дітей, позбавлених батьківського піклування;

          дітей з багатодітних родин (троє і більше дітей до 18 років);

          дітей з малозабезпечених родин;

дітей військовослужбовців Збройних Сил України строкової та контрактної форми служби та працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов’язків;

дітей, батьки яких є учасниками проведення антитерористичної операції;

дітей, батьки яких загинули (померли) під час участі у проведенні антитерористичної операції.

 

  1. Директору Тиврівської дитячої музичної школи (Коломієць Ю. І.) привести місячну батьківську плату у відповідність до цього рішення.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійних комісій районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Нижник О.Т.); з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський