Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/01/2016 року№50смт Тиврів
Про районну програму мобілізаційної підготовки та сприяння в проведенні часткової мобілізації у Тиврівському районі на 2016 рік.

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», враховуючи клопотання районного військового комісаріату та висновки постійних комісій районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою; з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити районну програму мобілізаційної підготовки та сприяння в проведенні часткової мобілізації у Тиврівському районі на 2016 рік (додається).
  2. Рекомендувати сільським, селищним, міській радам розробити і затвердити відповідні програми.
  3. Фінансування Програми, зазначеної в п. 1 цього рішення, здійснювати за рахунок коштів районного, сільських, селищних, міського бюджетів та інших джерел не заборонених чинним законодавством України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С.М.); з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. ПРОГРАМА мобілізаційної підготовки та сприяння в проведенні часткової мобілізації у Тиврівському районі на 2016 рік