Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/01/2016 року№49смт Тиврів
Про Комплексну програму мобілізації зусиль органів місцевого самоврядування, державної податкової інспекції району, інших відомств по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2016-2020 роки.

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу України, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Комплексну програму мобілізації зусиль органів місцевого самоврядування, державної податкової інспекції району, інших відомств по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2016-2020 роки (додається).

 

  1. Рекомендувати органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронним та контролюючим органам району забезпечити виконання заходів, передбачених програмою.

 

  1. Фінансування програми здійснюватиметься за рахунок джерел фінансування, не заборонених законодавством.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Комплексна програма мобілізації зусиль органів місцевого самоврядування, державної податкової інспекції району, інших відомств по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2016-2020 роки.