Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
23 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/06/2018 року№487смт Тиврів
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду ТОВ «Гранмайстер» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами.

Розглянувши технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування», статті 23 Закону України «Про оцінку земель», частини 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статті 36 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації», враховуючи позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 15 травня 2018 року № 0-2-0.10-765/60-18 та висновок постійної комісії районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1.       Затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (код  цільового призначення – 11.01), що надана в оренду ТОВ «Гранмайстер» на території Рахно-Полівської сільської ради за межами населеного пункту с. Рахни-Польові, розроблену державним підприємством «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», нормативна грошова оцінка якої становить:

– площа земельної ділянки 5,1126 га, кадастровий номер: 0524585300:01:002:0154  нормативна грошова оцінка  земельної ділянки становить 2 355 886 грн 00 коп..

  1. Виконавчому апарату районної ради направити завірену копію цього рішення Тиврівському відділенню Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.
  2. Рекомендувати ТОВ «Гранмайстер» примірник технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки безоплатно передати до відділу у Тиврівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області для зберігання у місцевому фонді документації із землеустрою.
  3. Рішення 15 сесії районної ради 7 скликання від 11 травня 2017 року №311 «Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що перебуває в оренді ТОВ «Гранмайстер», визнати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський