Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
23 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/06/2018 року№486смт Тиврів
Про оренду приміщень.

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», пункту 19 частини 1 статті 43, пунктів 4, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 9 сесії районної ради 6 скликання від 05 січня 2012 року 170 «Про порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району», рішення 14 сесії районної ради 6 скликання від 16 серпня 2012 року № 244 «Про затвердження методики розрахунку плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад району та пропорції іі розподілу» (зі змінами), враховуючи клопотання Тиврівської центральної районної лікарні та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дозволити Тиврівській центральній районній лікарні бути орендодавцем нежитлового приміщення та укласти договір оренди з орендарем, визначеним на конкурсних засадах терміном на 2 роки 11 місяців, загальною площею 2,00 кв.м., розташованого за адресою: смт.Тиврів, вул. Шевченка, 2а, для розміщення автомату з приготування кави.

 

  1. Дозволити Тиврівському районному будинку культури бути орендодавцем та укласти договір оренди з орендарем, визначеним на конкурсних засадах терміном на 2 роки 11 місяців:

2.1. Частини нежитлового приміщення загальною площею 373,0 кв.м.,  розташованого за адресою: смт.Тиврів, вул. Тиверська, 49, для розміщення Тиврівської центральної районної бібліотеки та структурного підрозділу – дитячої районної бібліотеки.

2.2. Частини нежитлового приміщення загальною площею 31,5 кв.м., розташованого на другому поверсі за адресою: смт.Тиврів, вул. Тиверська, 49, для розміщення централізованої бухгалтерії сектору культури і туризму Тиврівської райдержадміністрації.

2.3. Частини нежитлового приміщення загальною площею 28,6 кв.м.,  розташованого на другому поверсі за адресою: смт.Тиврів, вул. Тиверська, 49, для розміщення сектору культури і туризму Тиврівської райдержадміністрації.

 

  1. Надати згоду Тиврівському районному Будинку дитячої та юнацької творчості на продовження терміну дії договорів оренди, терміном на 2 роки 11 місяців:

3.1. Нежитлового приміщення загальною площею 284 кв.м., розташованого за адресою: смт.Тиврів, вул. Тиверська, 30, для розміщення закладів освіти.

3.2. Гаражні приміщення, загальною площею 129,6 кв.м., розташовані за адресою: смт.Тиврів, вул. Тиверська, 30.

 

  1. Тиврівській центральній районній лікарні (Присяжний П.О.), Тиврівському районному будинку культури (Вишневський П.Т.) здачу в оренду майна зазначеного в пунктах 1 та 2 цього рішення провести відповідно до чинного законодавства України та надати примірники договорів оренди виконавчому апарату районної ради.

 

  1. Тиврівському районному Будинку дитячої та юнацької творчості (Єнютіна О. Ф.) укласти додаткові угоди до відповідних договорів оренди у відповідності до чинного законодавства України та подати примірники додаткових угод до виконавчого апарату районної ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський