Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
23 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/06/2018 року№476смт Тиврів
Про розгляд звернення КЗ «Гніванськиіі центр первинної медико-санітарної допомоги» до депутатів Тиврівської районної ради.

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 23, 57, 93 Бюджетного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.05.2017 року №310-р «Деякі питання розподілу у 2017 року субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», враховуючи клопотання КЗ «Гніванський центр первинної медико - санітарної допомоги» та висновок постійної комісії з питань планування, фінансів та бюджету, а також заслухавши інформацію начальника управління економіки райдержадміністрації Леннікова В.А., районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію начальника управління економіки райдержадміністрації Леннікова В. А. взяти до відома (додається).

  2..Доручити фінансовому управлінню райдержадміністрації (Мельник Н.Б.) вивчити питання передачі субвенції державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій, зокрема капітального ремонту в Гніванській амбулаторії загальної практики сімейної медицини в сумі 2 225 000 грн. до бюджету Гніванської міської об’єднаної територіальної громади для використання за цільовим призначенням.

  1. Відповідно до пункту 2 цього рішення фінансовому управлінню райдержадміністрації (Мельник Н.Б.) підготувати та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня 2017р. № 385 “Про районний бюджет на 2018 рік”.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1. Інформація начальника управління економіки райдержадміністрації Леннікова В.А. про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2017 році