Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/01/2016 року№47смт Тиврів
Про звіт голови райдержадміністрації про виконання делегованих їй районною радою повноважень за період з грудня 2014 року по грудень 2015 року.

Заслухавши і обговоривши звіт голови районної державної адміністрації Мачая Л.С. про виконання делегованих райдержадміністрації районною радою повноважень відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації», районна рада відзначає, що у здійсненні делегованих повноважень керівництво районної державної адміністрації пріоритетно акцентувало увагу на подальший збалансований соціально-економічний розвиток району, сталу тенденцію нарощування обсягів промислового виробництва, організації виконання бюджету району, залучення інвестицій в економіку та агропромисловий комплекс району, впровадження енергоощадних технологій, покращення соціального та матеріального забезпечення населення, результативної діяльності основних галузей гуманітарної сфери.
Протягом січня – грудня 2015 року до загального фонду зведеного бюджету району надійшло всього власних та закріплених доходів в сумі 58,6 млн.грн., що становить 118,9% щодо уточнених планових призначень затверджених органами місцевого самоврядування, або поверх плану надійшло 9,3 млн.грн.
Забезпечено виконання дохідної частини зведеного бюджету району в розрізі усіх місцевих бюджетів району та основних джерел надходження доходів.
По видатках бюджет району за 2015 рік по загальному фонду виконаний у сумі 246458,9 тис. грн., або на 99 відсотків до уточненого річного призначення.
Районний бюджет по видатках виконаний у сумі 202418,8 тис. грн., або на 99,3 відсотки до уточненого річного призначення.
Забезпечено виплату в повному обсязі заробітної плати працівникам бюджетних установ, та оплату за комунальні послуги та енергоносії.
В 2015 році валовий збір зернових культур в усіх категоріях господарств становить біля 170 тис. тонн, при урожайності 51,2 цнт/ га, в тому числі урожайність озимої пшениці – 58,8 цнт/га., що на 2 цнт/га більше за минулий рік.
Соняшника намолочено понад 15,7 тис. тонн, урожайність складає – 24,8 цнт/га.
Валове виробництво плодово – ягідних культур в сільгосппідприємствах складає понад 22,4 тис. тонн при урожайності 188,5 цнт/ га.
Під урожай 2016 року господарствами району по всіх категоріях господарств посіяно озимих культур на загальній площі 16,9 тис.га , з них озимих колосових – 14,2 тис. га, що на 2,3 тис. га більше проти минулого року.
В 2015 році чисельність поголів’я ВРХ збільшено до минулого року на 5% , в т.ч. корів на 2 % , свиней на 38 % та птиці на 29 %.
За 2015 рік реалізовано худоби та птиці на забій в живій вазі 251тонну , що на 27 тонн більше, ніж у 2014 році.
Середній надій молока на одну наявну корову збільшено на 74 % і становить 4429 кілограм. Позитивно спрацювали в 2015 році промислові підприємства району. Темп росту обсягів виробництва промисловими підприємствами району, у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 137,2%, всього вироблено продукції на суму – 623,8 млн.грн. За 11 місяців 2015 року підприємствами реалізовано продукції на суму 473,1 млн.грн., що складає 1,2% до всієї реалізованої продукції по області.

За 9 місяців 2015 року підприємствами та організаціями усіх форм власності за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 53,5 млн.грн. капітальних інвестицій, що становить 154,6% до відповідного періоду 2014 року та 1,2% до загальнообласного обсягу.
Обсяги виконання будівельних робіт за січень-листопад 2015 року склали 11,1 млн.грн., що в 3,2 рази більше відповідного періоду 2014 року.
За січень-вересень 2015 року прийнятого в експлуатацію 3242 м.кв. житла, що становить 162,9% до відповідного періоду 2014 року.
В 2015 році продовжено роботу щодо переведення на альтернативне опалення котелень бюджетних установ. За кошти районного бюджету в сумі 1032,3 тис.грн встановлено додатково 3 нові твердопаливні котли в опалювальних пунктах сільських медичних амбулаторій с.Строїнці, с.Селище, с.Тростянець.
В галузі освіти в ході підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років здійснено заходи щодо впровадження енергозберігаючих технологій. Проведено заміну вікон на енергозберігаючі в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Строїнці, ЗОШ І-ІІ ст. сіл Колюхів, Бушинка, Шершні, Жахнівка, Дзвониха. В ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів здійснено поточний ремонт котла.
Протягом 2015 року в 14 закладах культури проведено ремонтні роботи. З районного бюджету виділено 295 тис. грн. на ремонтні роботи закладів культури с.Гришівці та с. Рахни Польові.

Однак зусилля, які докладають місцеві органи виконавчої влади, вимагають посилення контролю за реалізацією окремих напрямів економічного та соціального розвитку.

Відповідно до пункту 28 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звіт голови районної державної адміністрації Мачая Л.С. з реалізації
    делегованих районною радою повноважень за період з грудня 2014 року по грудень 2015 року взяти до відома.
  2. Підтримати діяльність районної державної адміністрації щодо реалізації основних напрямів економічного та соціального розвитку району.

        3.Рекомендувати районній державній адміністрації продовжити роботу щодо:

        3.1. Забезпечення виконання основних показників економічного та соціального розвитку району, зростання обсягів виробництва та реалізації промислової   і  сільськогосподарської  продукції;

        3.2. Забезпечення соціального захисту та пенсійного забезпечення населення району, в тому числі тимчасово розселених громадян – вимушених переселенців з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя та сімей військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО на Сході України.

         3.3 Створення умов для всебічного розвитку та виховання дітей, покращення якості життя дітей соціально вразливих груп.

3.4. Забезпечення у 2016 році  виконання всіх місцевих бюджетів  та бюджету Пенсійного фонду, посилення фінансової дисципліни щодо економного і раціонального використання бюджетних коштів;

        3.5. Формування позитивного інвестиційного середовища в районі, сприяння реалізації інвестиційних проектів в галузях економіки району, створення нових робочих місць.

        3.6. Вдосконалення системи надання адміністративних послуг суб’єктам звернень через Центр надання адміністративних послуг.

3.7. Впровадження заходів спрямованих на зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, освіти, культури, спорту.

3.8. Забезпечення стабільної роботи підприємств житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу району, впровадження енергоощадних  технологій, використання альтернативних  видів  палива на об’єктах соціальної сфери та житлово-комунального господарства. Здійснення  контролю за виконанням організаційних та технічних  заходів щодо роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 р.р. на підприємствах, установах, організаціях.

3.9.  Підвищення доступності та ефективності медичного обслуговування населення, якості медичних послуг, які надаються  закладами охорони здоров’я  району первинного та вторинного  рівнів.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради.
Голова районної ради Я.Й. Красовський