Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
22 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/04/2018 року№459смт Тиврів
Про надання згоди на продовження терміну дії договору оренди

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», пункту 19 частини 1 статті 43, пунктів 4, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 9 сесії районної ради 6 скликання від 05 січня 2012 року 170 «Про порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району», рішення 14 сесії районної ради 6 скликання від 16 серпня 2012 року № 244 «Про затвердження методики розрахунку плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад району та пропорції іі розподілу» (зі змінами), враховуючи клопотання Тиврівської центральної районної лікарні та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду Тиврівській центральній районній лікарні на продовження терміну дії договору оренди приміщення, площею 2,00 кв.м. першого поверху поліклінічного відділення, за адресою: смт.Тиврів, вул.Шевченка,2а, для розміщення автомату з приготування кави, строком на два місяці.

 

  1. Тиврівській центральній районній лікарні (Присяжний П.О.) укласти додаткову угоду до договору оренди від 04.09.2015р. №09-2015 укладеного між Тиврівською центральною районною лікарнею та ФОП Пацаловським Олександром Леонідовичем у відповідності до чинного законодавства України та подати примірник додаткової угоди до виконавчого апарату районної ради в місячний термін.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський