Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
22 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/04/2018 року№455смт Тиврів
Про звання «Почесний громадянин Тиврівського району»

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою відзначення та вшанування громадян, які за особистий внесок у розвиток та розбудову Тиврівського району можуть бути удостоєні найвищої районної нагороди, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Присвоїти звання «Почесний громадянин Тиврівського району» за вагомі досягнення ШЕВЧЕНКО Поліні Андріївні – 14.11.1937 р.н, ветерану медичної галузі, заступнику головного лікаря по лікувальній роботі Тиврівської районної лікарні протягом 19 років (1975-1994рр), депутату Тиврівської районної ради семи скликань по Тиврівському виборчому округу, за значний особистий внесок у соціальний розвиток Тиврівського району та вагомі досягнення в галузі охорони здоров’я.

 

  1. Голові районної ради (Красовський Я.Й.) здійснити нагородження відзнакою «Почесний громадянин Тиврівського району» та відповідним іменним дипломом особу, зазначену в п.1 цього рішення, на районних урочистостях з нагоди Дня Незалежності України.

 

  1. Здійснити адресну виплату особі, зазначеній в п.1 цього рішення, що отримала статус «Почесний громадянин Тиврівського району» в сумі 1000 грн.

 

5 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С.М.)

Голова районної ради Я.Й. Красовський