Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
22 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/04/2018 року№444смт Тиврів
Про внесення змін до Порядку розрахунків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Відповідно до пункту 2 статтей 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 20 Бюджетного Кодексу України, враховуючи лист антимонопольного комітету України Вінницького обласного територіального відділення від 13 березня 2018 року № 04-22/369 «Про надання рекомендацій» та висновок постійної комісії районної ради з питань з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до Порядку розрахунків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян, який затверджений рішенням 6 сесії районної ради 7 скликання від 23 червня 2016 року № 116, а саме, пункт 1.1. частини 1 викласти в новій редакції:

 

         «1.1. Цей Порядок визначає механізм проведення відшкодування компенсаційних виплат,  перевізникам (фізичним та юридичним особам) за безкоштовне перевезення громадян, яким чинним законодавством надано право на безкоштовний проїзд в автомобільному транспорті приміського сполучення в межах Тиврівського району за рахунок коштів місцевого бюджету Тиврівського району».

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.)
Голова районної ради Я.Й. Красовський