Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
22 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/04/2018 року№442смт Тиврів
Про розгляд інформації щодо роботи по створенню опорних шкіл в районі.

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання вимог Закону України «Про внесення змін до окремих законів» від 24 грудня 2015 року №911-VІІІ, постанови Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2016 року №79 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», листів Міністерства освіти і науки України від 28 січня 2016 року «Про створення опорних шкіл», від 23 лютого 2016 року «Щодо опорних шкіл», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації про створення опорних шкіл та їх філій в районі в умовах децентралізаційного процесу взяти до відома.

 

  1. Відділу освіти райдержадміністрації:

2.1. Продовжувати роботу по підготовці навчальних закладів району до створення на їх базі опорних шкіл;

2.2. Проводити роботу по проведенню  реорганізації загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів сіл: Довгополівка,  Бушинка та Василівка у навчально-виховні комплекси «ЗОШ  І -ІІ ст. – ДНЗ».

 

  1. Районній державній адміністрації провести засідання координаційної ради з питань підготовки регіонального плану створення освітніх округів та модернізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів та надати районній раді пропозиції щодо створення опорних навчальних закладів району.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики.
Голова районної ради Я.Й. Красовський